T.56.100.N. DYSTRYBUTOR DO OLEJU NAPĘDOWEGO

WITAM.

PRZED PRZYJAZDEM PROSZĘ O TELEFON W SPRAWIE DOSTĘPNOŚCI TOWARU LUB MOŻLIWOŚCI WYSYŁKI !!!

PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY JEST ZESTAW DO WEWNĘTRZNEJ DYSTRYBUCJI OLEJU NAPĘDOWEGO I OPAŁOWEGO BEZ ZBIORNIKÓW W CENIE: 1480 + VAT ! ! !

W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI:

1.WŁOSKA POMPA DO OLEJU NAPĘDOWEGO I OPAŁOWEGO O WYDAJNOŚCI 59 LITRÓW NA MINUTĘ W CENIE:600+ VAT ZŁ

W PRZECIWIEŃSTWIE DO „CHIŃSKICH” POMP WYSTĘPUJĄCYCH GŁÓWNIE NA ALLEGRO OBJĘTE SĄ GWARANCJĄ POLSKIEGO IMPORTERA A JAKO ŻE PRZEWIDZIANA JEST NA KILKA LAT PRACY DOSTĘPNE SĄ RÓWNIEŻ CZĘŚCI ZAMIENNE DOSTĘPNE OD RĘKI A NIE TAK JAK U KONKURENCJI ZA MIESIĄC,DWA,A NAJCZĘŚCIEJ WCALE.

A OTO NAJWIĘKSZE ZALETY POMPY:

 • KONSTRUKCJA ŁOPATKOWA KTÓRA JAKO JEDYNA UMOŻLIWIA SAMOZASYSANIE ( przy otwartym przewodzie tłocznym nie potrzeba jej zalewać przed tankowaniem )

 • EKONOMIA ( pompa przy małym poborze prądu ma jednocześnie dużą wydajność )

 • BY-PASS ZABEZPIECZA POMPĘ PRZED PRZECIĄŻENIEM GDY ZAMKNIEMY PISTOLET LUB PRZYPADKOWO ZAGNIEMY PRZEWÓD A POMPA JEST WŁĄCZONA (właśnie dla tego „Chińskie” pompy ciekną jako że nie mają baj-pasa wytwarza się większe ciśnienie które powoduje wyciek oleju lub zatrzymanie pompy a w konsekwencji spalenie silnika )

 • SITKO WEWNĘTRZNE POMPY KAŻDY DOBRY PRODUCENT POMP WŁOSKICH ZABEZPIECZA POMPĘ ( bo jak wiadomo w Polsce nie występuje pojęcie czystego paliwa )

 • KORPUS POMPY ZBUDOWANY Z ŻELIWA ( a nie z plastiku jak niektóre „Chińskie” )

 • WIRNIK ZE STALI

 • ZWYKŁY GWINT HYDRAULICZNY WEWNETRZNY1 CAL ( więc kształtki i krućce można kupić w zwykłym sklepie hydraulicznym )

 • ŁATWA DIAGNOSTYKA ( po odkręceniu korpusu pompy mamy dostęp do wirnika z łopatkami najważniejsza część pompy ok 5 min. pracy )

CENA ZA SAMĄ POMPĘ: 600 ZŁ+ VAT


2. DUŻY I BARDZO DOKŁADNY FILTR 30 mikronów ( sam filtr 190zł + VAT )

DLA DŁUGIEJ I BEZAWARYJNEJ PRACY POMPY NIEZBĘDNE JEST ZAMONTOWANIE BARDZO DOKŁADNEGO FILTRA Z PAPIEROWYM WKŁADEM KTÓRY WYELIMINUJĘ BRUD I KRYSZTAŁKI PARAFINY WYTRĄCAJĄCE SIĘ W ZIME A TAK UCIĄŻLIWE DLA POMPY I SAMOCHODU ( zapchany parafiną filtr samochodu utrudnia rozruch a w skrajnych przypadkach może spowodować unieruchomienie pojazdu ). FILTR Z PRZYSTAWKĄ I ŚRUBUNKIEM DO ZAMONTOWANIA MOŻNA NABYĆ PO KLIKNIĘCIU NA „WSZYSTKIE PRZEDMIOTY SPRZEDAJĄCEGO”.CENA SAMEGO FILTRA 190 ZŁ+ V Z POMPĄ W PROMOCJI 790ZŁ+ V.

3. MOSIĘŻNY ZAWÓR ZWROTNY (sam zawór 50zł+V )

DODATKOWO DLA LEPSZEGO SAMOZASYSANIA POMPY I EWENTALNIEJ DOKŁADNOŚCI LICZNIKA NALEŻY ZAMONTOWAĆ MOSIĘŻNY ( żeby lepiej opadał ) ZAWÓR ZWROTNY Z SITKIEM WSTĘPNYM NA KOŃCU PRZEWODU SSĄCEGO

4. WĘŻE MIĘKIE GUMOWE OLEJOODPORNE (cena wężów 15zł+ V tłoczny i 25zł+V ssący )

W PRZECIWIEŃSTWIE DO WĘŻY Z CHIŃSKICH ZESTAWÓW ( tak twarde że nie nadają się do użytku ) MY DAJEMY NASZE POLSKIE WĘŻE.

 • 4m.TŁOCZNEGO ( STOMIL Bydgoszcz )

DOCINAMY WEDŁUG POTRZEBYT KLIENTA 15 zł+V ZA KAŻDY DODATKOWY METR

 • 2,5m, WĘŻA NA ZASYSANIE ( FAGUMIT, WOLBROM, PARKER ) DOCINAMY WEDŁUG POTRZEBTY KLIENTA 25 zł+V ZA KŻDY DODATKOWY METR

NAJLEPIEJ DOBRZE ZMIERZYĆ ODLEGŁOŚĆ DO POJAZDU I DLA ŚWIĘTEGO SPOKOJU DODAĆ MINIMUM 1 METR I ZAÓWIĆ JEDNYM KAWAŁKU.

5.PISTOLET SAMOCZYNNIE ODCINAJĄCY Z SITKIEM WEWNĘTRZNYM I REGULOWANYM USZCZELNIENIEM (cena samego pistoletu 120zł +V)

 • PISTOLET PODOBNIE JAK W CPN SAM ODETNIE DOPŁYW PALIWA

 • DODATKOWO MA TRZY STOPNIE REGULACJI PRZEPŁYWU OLEJU CO JEST ISTOTNE PRZY DOLEWANIU POD KOREK

 • W PRZECIWIEŃSTWIE DO CHIŃSKICH ZESTAWÓW PISTOLET POSIADA SITKO WEWNĘTRZNE KTÓRE ZAPOBIEGA ZABRUDZENIU A W KONSEKWENCJI ZABLOKOWANIU PISTOLETU ( zaczyna odbijać bez powodu )

6. LICZNIK ELEKTRONICZNY Z MOŻLIWOŚCIĄ REGULACJI NA KOŻYŚĆ KLIENTA (sam licznik 700zł +VAT )

LICZNIK PRZEZNACZONY JEST DO WEWNĘTRZNEJ

DYSTRYBUCJI OLEJU NAPĘDOWEGO I OPAŁOWEGO (nie należy z niego sprzedawać )

MEDIUM PRZEPŁYWAJĄCE PRZEZ KOMORĘ POMIAROWĄ

PRZEPŁYWOMIERZA WYMUSZA OBRÓT OWALI ZĘBATYCH KTÓRE PRZEMIESZCZAJĄ STAŁĄ OBJĘTOŚĆ CIECZY JEDNOCZEŚNIE DAJĄC IMPULS DO KONTRAKTRONA KTÓRY ZAMIENIA JE NA IMPULSY I WYSYŁA DO MIKROKONTROLERA

GDZIE SĄ PRZELICZANE I POKAZYWANE NA WYŚWIETLACZU PRZEPŁYWOMIERZA ( choć na rynku są liczniki elektroniczne innego typu np. turbinowe to liczniki owalno -zębate są najdokładniejsze a jako że pracują w kąpieli olejowej są jednocześnie bardzo trwałe )

A OTO NAJWIĘKSZE ZALETY NASZEGO PRODUKTU:

PRZEPŁYWOMIERZ WYPOSAŻONY JEST W TRZY LICZNIKI

 • REJESTR KASOWALNY KTÓRY KASUJEMY PO KAŻDYM TANKOWANIU POJAZDU.

 • REJESTR „TOTAL” NIEKASOWALNY KTÓRY NALICZA OD POCZĄTKU ISTNIENIA PRZEPŁYWOMIERZA.

 • REJESTR „TOTAL RESET” KASOWALNY KTÓRYM MOŻNA REJESTROWAĆ WYDANIA DZIENNE,MIESIĘCZNE LUB OKREŚLONEJ ILOŚCI OLEJU.

PRZEPŁYWOMIERZ MA PROSTĄ REGULACJĘ BEZ KONIECZNOŚĆI DEMONTAŻU WYŚWIETLACZA.

WYSTARCZY MIEĆ 30 LITROWĄ DOBRZE WYSKALOWANĄ BAŃKĘ I MOŻNA W ŁATWY SPOSÓB WYREGULOWAĆ LICZNIK NA SWOJĄ KORZYŚĆ ( minimalna dawka przy której regulujemy przepływomierz to 20 litrów )

DZIĘKI SWOJEJ MAŁEJ KOMORZE POMIAROWEJ PRZEPŁYWOMIERZ DOBRZE POKAZUJE RÓWNIERZ PRZY WOLNYM PRZEPŁYWIE CZYLI NA PRZYKŁAD PRZY DOLEWKACH ( błędem tym są obarczone duże liczniki mechaniczne ich zakres pracy to od 30 do 100 litrów na minutę i dopiero powyżej 30 litrów na minutę zaczynają względnie dobrze działać )

KORPUS PRZEPŁYWOMIERZA WYKONANY JEST ALUMINIUM

DZIĘKI CZEMU KONSTRUKCJA JEST MOCNA I NIE PRZECIEKA TAK JAK W PRZYPADKU CHIŃSKICH LICZNIKÓW PLASTIKOWYCH. A JEDNOCZEŚNIE LEKKA CO POZWALA NA MONTAŻ LICZNIKA PRZY PRZENOŚNEJ POMPIE 12 LUB 24 VOLT LUB PRZY PISTOLECIE. CO JEST PRZYDATNE W PRZYPADKU DŁUGIEGO WĘŻA GDY ODEJDZIEMY DALEKO OD POMPY TO POPROSTU NIE WIDAĆ CYFEREK

ŻEBY WYELIMINOWAĆ WYCIEKI OLEJU I ZASYSANIE OBCEGO POWIETRZA TAK CZĘSTE W CHIŃSKICH POMPACH GWINTY USZCZELNIAMY NIEZAWODNYM KLEJEM .OBEJMY NA WĘŻE DAJEMY SZEROKIE TE NA KLUCZYK A NIE NA ŚRUBOKRĘCIK JAK W CHIŃSKICH ZESTAWACH A KOŃCÓWKI I ŁĄCZNIKI I SĄ METALOWE

PONIEWAŻ OD 12 LAT ZAJMUJEMY SIĘ TYLKO DYSTRYBUTORAMI I OSPRZĘTEM DO OLEJU ZNAMY SIĘ NA TYM I SŁUŻYMY DOŚWIADCZENIEM I DOSTĘPNOŚCIĄ DO CZĘŚCI KTÓRYCH TO U SPRZEDAWCÓW CHIŃSKICH POMP PRUŻNO SZUKAĆ (mam łopatki do pomp które miałem 10lat temu )

KONKLUDUJĄC LEPIEJ KUPIĆ SPRAWDZONĄ POLSKĄ LUB WŁOSKĄ POMPĘ I MIEĆ ŚWIĘTY SPOKÓJ NA LATA NIŻ KUPIĆ TANIEGO „CHIŃCZYKA” I MIEĆ KŁOPOTY BO PRZECIEŻ „TO TANIO TO WYCHODZI ZAWSZE DROŻEJ” WWW.ARSYL.MOJAGIELDA.PL TEL.501 108 854;22/728 00 65 PRUSZKÓW,UL. KRZYWDY RZEWUSKIEGO 45 PRZED PRZYJAZDEM PROSZĘ KONIECZNIE O TELEFON