T.8.4.N


Witam.

Przed zakupem proszę o telefon w sprawie dostępności towaru lub możliwości wysyłki !!!

Przedmiotem sprzedaży jest zestaw do wewnętrznej dystrybucji oleju napędowego i opałowego bez zbiorników w cenie: 1300 + V ! ! !

W skład zestawu wchodzi:

1.Polska pompa 230v do oleju napędowego i opałowego o wydajności 80 litrów na minutę w cenie:500 zł.+ V

W przeciwieństwie do „Chińskich” pomp występujących głównie na Allegro objęte są gwarancją Polskiego producenta a jako że przewidziana jest na kilka lat pracy dostępne są również części zamienne dostępne od ręki a nie tak jak u konkurencji za miesiąc,dwa,a najczęściej wcale.

A oto największe zalety pompy:

 • Konstrukcja łopatkowa która jako jedyna umożliwia samo zasysanie ( przy otwartym przewodzie tłocznym nie potrzeba jej zalewać przed tankowaniem ).

 • Ekonomia ( pompa przy małym poborze prądu ma jednocześnie dużą wydajność ).

 • By-pass zabezpiecza pompę przed przeciążeniem gdy zamkniemy pistolet lub przypadkowo zagniemy przewód a pompa jest włączona (właśnie dla tego „Chińskie” pompy ciekną jako że nie mają baj-pasa wytwarza się większe ciśnienie które powoduje wyciek oleju lub zatrzymanie pompy a w konsekwencji spalenie silnika ).

 • Sitko wewnętrzne pompy każdy dobry producent pomp Polskich lub Włoskich zabezpiecza pompę ( bo jak wiadomo w Polsce nie występuje pojęcie czystego paliwa ).

 • Korpus pompy zbudowany z żeliwa ( a nie z plastiku jak niektóre „Chińskie” ).

 • Wirnik ze stali.

 • Zwykły gwint hydrauliczny wewnętrzny 1 cal ( więc kształtki i króćce można kupić w zwykłym sklepie hydraulicznym ).

 • Łatwa diagnostyka ( po odkręceniu dekielka pompy mamy dostęp do wirnika z łopatkami najważniejsza część pompy ok 5 min. pracy ).

Cena za samą pompę: 500 zł.+ V


2. Duży i bardzo dokładny filtr 30 mikronów ( sam filtr 190 zł + V)

Dla długiej i bezawaryjnej pracy pompy niezbędne jest zamontowanie bardzo dokładnego filtra z papierowym wkładem który wyeliminuję brud i kryształki parafiny wytrącające się w zimę a tak uciążliwe dla pompy i samochodu ( zapchany parafiną filtr samochodu utrudnia rozruch a w skrajnych przypadkach może spowodować unieruchomienie pojazdu ). Filtr z przystawką i śrubunkiem do zamontowania można nabyć po kliknięciu na „inne przedmioty sprzedającego”.Cena samego filtra 190 zł + V z pompą w promocji 680 zł.+ V

3. Mosiężny zawór zwrotny (sam zawór 50zł.+ V )

Dodatkowo dla lepszego samo zasysania pompy i ewentualnej dokładności licznika należy zamontować mosiężny ( żeby lepiej opadał ) zawór zwrotny z sitkiem wstępnym na końcu przewodu ssącego

4. Węże miękkie gumowe olejoodporne (cena wężów 20zł.+ V tłoczny i 25zł ssący )

W przeciwieństwie do węży z Chińskich zestawów ( tak twarde że nie nadają się do użytku ) my dajemy nasze Polskie węże.

 • 4m.Tłocznego ( Stomil Bydgoszcz )

docinamy według potrzeby klienta 20 zł.+ V za każdy dodatkowy metr

 • 2,5m, węża na zasysanie ( Fagumit, Wolbrom, parker ) docinamy według potrzeby klienta 25 zł.+ V za każdy dodatkowy metr

Najlepiej dobrze zmierzyć odległość do pojazdu i dla świętego spokoju dodać minimum 2 metry.

5.Pistolet samoczynnie odcinający z sitkiem wewnętrznym i regulowanym uszczelnieniem (cena samego pistoletu 200 zł.+ V )

 • Pistolet podobnie jak w CPN sam odetnie dopływ paliwa

 • Dodatkowo ma trzy stopnie regulacji przepływu oleju co jest istotne przy dolewaniu pod korek

 • W przeciwieństwie do Chińskich zestawów pistolet posiada sitko wewnętrzne które zapobiega zabrudzeniu a w konsekwencji zablokowaniu pistoletu ( zaczyna odbijać bez powodu ).

6. Licznik mechaniczny z możliwością regulacji na korzyść klienta (sam licznik 230zł.+ V )

W przeciwieństwie do plastikowych Chińskich liczników nasze liczniki można w prosty sposób regulować ( oczywiście w zakresie swojej dokładności )

Wystarczy zaopatrzyć się w dokładnie wyskalowaną bańkę min. 30 litrów, kilkakrotnie przelać olej i podkręcić śrubą kalibracyjną.

Nasze liczniki składają się z części mokrej ( przez którą przepływa olej napędowy ) która to wykonana jest z aluminium dzięki czemu:

 • Licznik nie przecieka jak w przypadku Chińskich liczników wykonanych z plastiku

 • A sam przepływomierz jest trwalszy i łatwiejszy w montażu.

I z części suchej plastikowej która wyposażona jest w dwa liczydła : licznik bieżący do kasowania po każdorazowym tankowaniu i licznik totalny którego się nie kasuje (dla kontroli przez właściciela ).

Cena całego zestawu wynosi tylko 1300 zł.+ V

Żeby wyeliminować wycieki oleju i zasysanie obcego powietrza tak częste w Chińskich pompach gwinty uszczelniamy niezawodnym klejem . Na węże dajemy szerokie te na kluczyk a nie na śrubokręcik jak w Chińskich zestawach a końcówki i łączniki i są metalowe

Ponieważ od 12 lat zajmujemy się tylko dystrybutorami i osprzętem do oleju znamy się na tym i służymy doświadczeniem i dostępnością do części których to u sprzedawców Chińskich pomp próżno szukać (mam łopatki do pomp które miałem 10 lat temu ).

Konkludując lepiej kupić sprawdzoną Polską lub Włoską pompę i mieć święty spokój na lata niż kupić taniego „Chińczyka” i mieć kłopoty bo przecież „to tanio to wychodzi zawsze drożej” www.arsyl.net tel.501 108 854;22/728 00 65 Pruszków,ul. Krzywdy Rzewuskiego 45 przed przyjazdem proszę koniecznie o telefon 501 108 854