T.8.E.N

Witam.

Przed przyjazdem proszę o telefon w sprawie dostępności towaru lub możliwości wysyłki !!!

Przedmiotem sprzedaży jest zestaw do wewnętrznej dystrybucji oleju napędowego i opałowego bez zbiorników w cenie: 1500 zł + V ! ! !

W skład zestawu wchodzi:

1.Polska pompa do oleju napędowego i opałowego o wydajności 80 litrów na minutę w cenie:500+ V zł.

W przeciwieństwie do „Chińskich” pomp występujących głównie w internecie nasze pompy objęte są gwarancją Polskiego producenta a jako że przewidziana jest na kilka lat pracy dostępne są również części zamienne dostępne od ręki a nie tak jak u konkurencji za miesiąc,dwa,a najczęściej wcale.

A oto największe zalety pompy:

 • Konstrukcja łopatkowa która jako jedyna umożliwia samo zasysanie ( przy otwartym przewodzie tłocznym nie potrzeba jej zalewać przed tankowaniem )

 • Ekonomia ( pompa przy małym poborze prądu ma jednocześnie dużą wydajność )

 • By-pass zabezpiecza pompę przed przeciążeniem gdy zamkniemy pistolet lub przypadkowo zagniemy przewód a pompa jest włączona (właśnie dla tego „Chińskie” pompy ciekną jako że nie mają baj-pasa wytwarza się większe ciśnienie które powoduje wyciek oleju lub zatrzymanie pompy a w konsekwencji spalenie silnika )

 • Sitko wewnętrzne pompy każdy dobry producent pomp Polskich i Włoskich zabezpiecza pompę ( bo jak wiadomo w Polsce nie występuje pojęcie czystego paliwa )

 • Korpus pompy zbudowany z żeliwa ( a nie z plastiku jak niektóre „Chińskie” )

 • Wirnik ze stali

 • Zwykły gwint hydrauliczny wewnetrzny1 cal ( więc kształtki i króćce można kupić w zwykłym sklepie hydraulicznym )

 • Łatwa diagnostyka ( po odkręceniu dekielka pompy mamy dostęp do wirnika z łopatkami najważniejsza część pompy ok 5 min. pracy )

Cena za samą pompę: 500 zł+ VAT


2. Duży i bardzo dokładny filtr 30 mikronów ( sam filtr 190zł + VAT )

Dla długiej i bezawaryjnej pracy pompy niezbędne jest zamontowanie bardzo dokładnego filtra z papierowym wkładem który wyeliminuję brud i kryształki parafiny wytrącające się w zimę a tak uciążliwe dla pompy i samochodu ( zapchany parafiną filtr samochodu utrudnia rozruch a w skrajnych przypadkach może spowodować unieruchomienie pojazdu ). Filtr z przystawką i śrubunkiem do zamontowania można nabyć po kliknięciu na „wszystkie przedmioty sprzedającego”.cena samego filtra 190 zł+ v z pompą w promocji 790zł+ V

3. Mosiężny zawór zwrotny (sam zawór 50zł+V )

Dodatkowo dla lepszego samo zasysania pompy i ewentualnej dokładności licznika należy zamontować mosiężny ( żeby lepiej opadał ) zawór zwrotny z sitkiem wstępnym na końcu przewodu ssącego

4. Węże miękkie gumowe olejoodporne (cena wężów 20 zł+ V tłoczny i 25zł+V ssący )

W przeciwieństwie do węży z Chińskich zestawów ( tak twarde że nie nadają się do użytku ) my dajemy nasze Polskie węże.

 • 4m.tłocznego ( Stomil Bydgoszcz )

Docinamy według potrzeby klienta 20 zł+V za każdy dodatkowy metr

 • 2,5m, węża na zasysanie ( Fagumit, Wolbrom, Parker ) docinamy według potrzeby klienta 25 zł+v za każdy dodatkowy metr

Najlepiej dobrze zmierzyć odległość do pojazdu dla świętego spokoju dodać minimum 2 metry i zamówić jednym kawałku.

5.Pistolet samoczynnie odcinający z sitkiem wewnętrznym i obrotnicą (cena samego pistoletu 200zł +V)

 • Pistolet podobnie jak w CPN sam odetnie dopływ paliwa

 • Dodatkowo ma trzy stopnie regulacji przepływu oleju co jest istotne przy dolewaniu pod korek

 • W przeciwieństwie do Chińskich zestawów pistolet posiada sitko wewnętrzne które zapobiega zabrudzeniu a w konsekwencji zablokowaniu pistoletu ( zaczyna odbijać bez powodu )

6. Licznik elektroniczny z możliwością regulacji na korzyść klienta (sam licznik 700zł +VAT )

Licznik przeznaczony jest do wewnętrznej

Dystrybucji oleju napędowego i opałowego (nie należy z niego sprzedawać )

Medium przepływające przez komorę pomiarową

Przepływomierza wymusza obrót owali zębatych które przemieszczają stałą objętość cieczy jednocześnie dając impuls do kontraktrona który zamienia je na impulsy i wysyła do mikrokontrolera

Gdzie są przeliczane i pokazywane na wyświetlaczu przepływomierza ( choć na rynku są liczniki elektroniczne innego typu np. turbinowe to liczniki owalno -zębate są najdokładniejsze a jako że pracują w kąpieli olejowej są jednocześnie bardzo trwałe )

A oto największe zalety naszego produktu:

Przepływomierz wyposażony jest w trzy liczniki

 • Rejestr kasowalny który kasujemy po każdym tankowaniu pojazdu.

 • Rejestr „TOTAL” niekasowalny który nalicza od początku istnienia przepływomierza.

 • Rejestr „TOTAL RESET” kasowalny którym można rejestrować wydania dzienne,miesięczne lub określonej ilości oleju.

Przepływomierz ma prostą regulację bez konieczności demontażu wyświetlacza.

Wystarczy mieć 30 litrową dobrze wyskalowaną bańkę i można w łatwy sposób wyregulować licznik na swoją korzyść ( minimalna dawka przy której regulujemy przepływomierz to 20 litrów )

Dzięki swojej małej komorze pomiarowej przepływomierz dobrze pokazuje również przy wolnym przepływie czyli na przykład przy dolewkach ( błędem tym są obarczone duże liczniki mechaniczne ich zakres pracy to od 30 do 100 litrów na minutę i dopiero powyżej 30 litrów na minutę zaczynają względnie dobrze działać )

Korpus przepływomierza wykonany jest aluminium

Dzięki czemu konstrukcja jest mocna i nie przecieka tak jak w przypadku chińskich liczników plastikowych. A jednocześnie lekka co pozwala na montaż licznika przy przenośnej pompie 12 lub 24 volt lub przy pistolecie. Co jest przydatne w przypadku długiego węża gdy odejdziemy daleko od pompy to po prostu nie widać cyferek

Żeby wyeliminować wycieki oleju i zasysanie obcego powietrza tak częste w Chińskich pompach gwinty uszczelniamy niezawodnym klejem .Obejmy na węże dajemy szerokie te na kluczyk a nie na śrubokręcik jak w Chińskich zestawach a końcówki i łączniki i są metalowe

Ponieważ od 12 lat zajmujemy się tylko dystrybutorami i osprzętem do oleju znamy się na tym i służymy doświadczeniem i dostępnością do części których to u sprzedawców Chińskich pomp próżno szukać (mam łopatki do pomp które miałem 10lat temu )

Konkludując lepiej kupić sprawdzoną Polską lub Włoską pompę i mieć święty spokój na lata niż kupić taniego „Chińczyka” i mieć kłopoty bo przecież „to tanio to wychodzi zawsze drożej” www.arsyl.net tel.501 108 854;22/728 00 65 Pruszków,ul. Krzywdy Rzewuskiego 45 przed przyjazdem proszę koniecznie o telefon.

Zastrzegam sobie prawo zrezygnowania z transakcji w przypadku kupującego z negatywnymi komentarzem lub nie zarejestrowanego . W sprzedaży mamy również inny osprzęt do oleju napędowego w tym: samozasysające łopatkowe pompy do oleju napędowego znanych producentów Polskich i Włoskich .do obejrzenia na giełdzie w Słomczynie i w Pruszkowie każda z pomp musi mieć dwa zabezpieczenia: sitko wewnętrzne w pompie chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi i baj-pas ( zapobiega przeciążeniu pompy gdy zamkniemy pistolet lub zagniemy przewód) którego brak powoduje przeciążenie lub nieszczelności w dystrybutorze

Pompy produkowane są o wydajności 30,42,58,79,110,150 litrów na minutę (150 to największa pompa samozasysająca na rynku).

Napięciu zasilania pomp to:12v.24v.230v.

- Zbiorniki do oleju napędowego i opałowego z podwójnym zabezpieczeniem ponieważ w myśl najnowszych przepisów ochrony środowiska zbiornik musi mieć dwa płaszcze (zbiornik w zbiorniku) i dodatkowo powinien mieć czujniki przecieku między płaszczami (który sygnalizuje o ewentualnej nieszczelności )oraz czujniki: maksymalnego poziomu (żeby nie wlać za dużo do zbiornika) i czujnik aktualnego poziomu (żeby wiedzieć ile mamy aktualnie w zbiorniku ) dodatkowo wyposażone są w alarm niskiego poziomu (który ostrzega o tym że paliwo się kończy ) .Zbiorniki wyposażone są w zamykaną szafę która zabezpiecza przed dostępem osób trzecich

-Liczniki mechaniczne o zakresie pracy od-30 do 100 litrów na minutę, z możliwością regulacji dokładności.

 Dokładne liczniki elektroniczne w dobrych zakresach pracy i realnej dokładności 1% (dokładność katalogowa 0,5%niemożliwa do uzyskania) wszystkie liczniki z możliwością regulacji w szerokim zakresie.

- Dokładne filtry wymienne do oleju napędowego z wkładem papierowym o dokładności :10;25;30 i 60 mikronów w obudowie przezroczystej dla łatwej kontroli wizualnej ( można pokazać dostawcy paliwa jakie cudo nam przywozi ) lub metalowej ,filtry są obowiązkowe do pomp i liczników ponieważ  większość usterek pomp i niedokładności liczników spowodowana przez brudne paliwo ( bo jak wiadomo w Polsce nie występuje pojęcie czystego paliwa )

 -Pistolety odbijające ( sam odcina dopływ oleju gdy w zbiorniku jest pełno jak w „CPN”)

 -Węże gumowe miękkie olejoodporne ( Stomil, Fagumit ) docinane według potrzeb klienta 15 zł. m. tłoczny i 20 zł. m ssący (większość sprzedawców ma węże twarde PCV nie olejoodporne)

- Pozostały osprzęt do dystrybucji oleju napędowego w tym bogaty wybór części dostępnych od ręki które są niezbędne w normalnej eksploatacji (u sprzedawców Chińszczyzny części może będą za tydzień ,dwa tygodnie a najczęściej  wcale).

 Zapraszamy do sklepu w Pruszkowie lub na giełdę w Słomczynie ( konieczny kontakt telefoniczny) tel. 501 108 854;22/728 00 65. www.arsyl.net

 Poszukujemy odbiorców hurtowych duże rabaty

Konsument, który zawarł umowę poza lokalem przedsiębiorstwa, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie czternastu dni od zawarcia umowy.