T.4.E.N DYSTRYBUTOR DO OLEJU NAPĘDOWEGO

 

WITAM.

PRZED PRZYJAZDEM PROSZĘ O TELEFON W SPRAWIE DOSTĘPNOŚCI TOWARU I MOŻLIWOŚCI WYSYŁKI !!!

PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY JEST ZESTAW DO WEWNĘTRZNEJ DYSTRYBUCJI OLEJU NAPĘDOWEGO I OPAŁOWEGO. W CENIE: 1000ZŁ +VAT. BEZ ZBIORNIKÓW ! ! !

W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI:

1. JEDYNA NA RYNKU POLSKA POMPA DO OLEJU NAPĘDOWGO I OPAŁOWEGO ( koszt samej pompy 250zł +V)

W PRZECIWIEŃSTWIE DO „CHIŃSKICH” POMP WYSTĘPUJĄCYCH GŁÓWNIE NA ALLEGRO OBJĘTE SĄ GWARANCJĄ POLSKIEGO PRODUCENTA A JAKO ŻE PRZEWIDZIANA JEST NA KILKA LAT PRACY DOSTĘPNE SĄ RÓWNIERZ CZĘŚCI ZAMIENNE DOSTĘPNE OD RĘKI A NIE TAK JAK U KONKURENCJI ZA MIESIĄC LUB DWA.

A OTO NAJWIĘKSZE ZALETY POMPY:

 • KONSTRUKCJA ŁOPATKOWA KTÓRA JAKO JEDYNA UMOŻLIWIA SAMOZASYSANIE ( przy otwartym przewodzie tłocznym nie potrzeba jej zalewać przed tankowaniem )

 • EKONOMIA ( pompa przy małym poborze prądu ma jednocześnie dużą wydajność )

 • BY-PASS ZABEZPIECZA POMPĘ PRZED PRZECIĄŻENIEM GDY ZAMKNIEMY PISTOLET LUB PRZYPADKOWO ZAGNIEMY PRZEWÓD A POMPA JEST WŁĄCZONA (właśnie dla tego „Chińskie” pompy ciekną jako że nie mają bajpasa wytwarza się większe ciśnienie które powoduje wyciek oleju lub zatrzymanie pompy a w konsekwencji spalenie silnika )

 • SITKO WEWNĘTRZNE POMPY KAŻDY DOBRY PRODUCENT POMP POLSKICH I WŁOSKICH ZABEZPIECZA POMPĘ ( bo jak wiadomo w Polsce nie występuje pojęcie czystego paliwa )

 • KORPUS POMPY ZBUDOWANY Z ŻELIWA ( a nie z plastiku jak niektóre „Chińskie” )

 • WIRNIK ZE STALI

 • ZWYKŁY GWINT HYDRAULICZNY WEWNETRZNY1 CAL ( więc kształtki i króćce można kupić w zwykłym sklepie hydraulicznym )

 • ŁATWA DIAGNOSTYKA ( po odkręceniu dekielka mamy dostęp do wirnika z łopatkami ok 3 min.)

CENA ZA SAMĄ POMPĘ: 250 ZŁ+ VAT

2. DUŻY I BARDZO DOKŁADNY FILTR 25 lub 10 mikronów ( sam filtr 110zł +VAT)

DLA DŁUGIEJ I BEZAWARYJNEJ PRACY POMPY NIEZBĘDNE JEST ZAMONTOWANIE BARDZO DOKŁADNEGO FILTRA Z PAPIEROWYM WKŁADEM KTÓRY WYELIMINUJĘ BRUD I KRYSZTAŁKI PARAFINY WYTRĄCAJĄCE SIĘ W ZIME A TAK UCIĄŻLIWE DLA POMPY I SAMOCHODU ( zapchany parafiną filtr samochodu utrudnia rozruch a w skrajnych przypadkach może spowodować unieruchomienie pojazdu ). FILTR Z PRZYSTAWKĄ I ŚRUBUNKIEM DO ZAMONTOWANIA MOŻNA NABYĆ PO KLIKNIĘCIU NA „WSZYSTKIE PRZEDMIOTY SPRZEDAJĄCEGO”.CENA SAMEGO FILTRA 110 ZŁ+ VAT Z POMPĄ W PROMOCJI 350ZŁ+ VAT.

3. MOSIĘŻNY ZAWÓR ZWROTNY (sam zawór 50zł + V)

DODATKOWO DLA LEPSZEGO SAMOZASYSANIA POMPY I EWENTALNIEJ DOKŁADNOŚCI LICZNIKA NALEŻY ZAMONTOWAĆ MOSIĘŻNY ( żeby lepiej opadał ) ZAWÓR ZWROTNY Z SITKIEM WSTĘPNYM NA KOŃCU PRZEWODU SSĄCEGO

4. WĘŻE MIĘKIE GUMOWE OLEJOODPORNE (cena wężów 15zł + VAT tłoczny i 20zł +VATssący )

W PRZECIWIEŃSTWIE DO WĘŻY Z CHIŃSKICH ZESTAWÓW ( tak twarde że nie nadają się do użytku ) MY DAJEMY NASZE POLSKIE WĘŻE.

 • 4m.TŁOCZNEGO ( STOMIL Bydgoszcz )

DOCINAMY WEDŁUG POTRZEBYT KLIENTA 15 zł +VAT ZA KAŻDY DODATKOWY METR

 • 2,5m, WĘŻA NA ZASYSANIE ( FAGUMIT Wolbrom ) DOCINAMY WEDŁUG POTRZEBTY KLIENTA 20 zł + VAT ZA KŻDY DODATKOWY METR

NAJLEPIEJ DOBRZE ZMIERZYĆ ODLEGŁOŚĆ DO POJAZDU I DLA ŚWIĘTEGO SPOKOJU DODAĆ MINIMUM 1 METR I ZAMÓWIĆ W JEDNYM KAWAŁKU.

5.PISTOLET SAMOCZYNNIE ODCINAJĄCY (cena samego pistoletu 120zł + VAT)

 • PISTOLET PODOBNIE JAK W CPN SAM ODETNIE DOPŁYW PALIWA

 • DODATKOWO MA TRZY STOPNIE REGULACJI PRZEPŁYWU OLEJU CO JEST ISTOTNE PRZY DOLEWANIU POD KOREK

 • W PRZECIWIEŃSTWIE DO CHIŃSKICH ZESTAWÓW PISTOLET POSIADA SITKO WEWNĘTRZNE KTÓRE ZAPOBIEGA ZABRUDZENIU A W KONSEKWENCJI ZABLOKOWANIU GRZYBKA ZAMYKAJĄCEGO W PISTOLECIE (uniemożliwia to zamknięcie pistoletu lub pistolet zaczyna odbijać bez powodu )

 • PISTOLET MA RÓWNIEŻ REGULOWANE USZCZELNIENIE TRZPIENIA ( po kilku latach pracy gdy z trzpienia może zacząć przeciekać wystarczy dokręcić uszczelnienie i pistolet znowu jest sprawny )

 • W PRZECIWIEŃSTWIE DO PODOBNYCH PISTOLETÓW OD KONKURENCJI NASZ PISTOLET MA WIĘKSZĄ ŚREDNICĘ WYLEWKI KTÓRĄ WKŁADAMY DO BAKU,DZIĘKI TEMU NIE TŁUMI TAK POMPY ( nasz pistolet 24mm, konkurencja 19mm te 5 milimetrów to naprawdę dużo )

6. LICZNIK ELEKTRONICZNY Z MOŻLIWOŚCIĄ REGULACJI NA KOŻYŚĆ KLIENTA (sam licznik 550zł +VAT )

JEST TO PRZEPŁYWOMIEŻ ZNANEJ NA CAŁYM ŚWIECIE AMERYKAŃSKIEJ FIRMY Z ZAKŁADEM PRODUKCYJNYM W NIEMCZECH KTÓRY PRODUKUJE BARDZO DOBREJ JAKOŚCI POMPY LICZNIKI I POZOSTAŁY OSPRZĘT DO OLEJÓW. PRZEPŁYWOMIERZ JEST MIERNIKIEM OWALNO-ZĘBATYM PRZYSTOSOWANYM DO WEWNĘTRZNEJ

DYSTRYBUCJI OLEJU NAPĘDOWEGO I OPAŁOWEGO (nie należy z niego sprzedawać )

MEDIUM PRZEPŁYWAJĄCE PRZEZ KOMORĘ POMIAROWĄ

PRZEPŁYWOMIERZA WYMUSZA OBRÓT OWALI ZĘBATYCH KTÓRE PRZEMIESZCZAJĄ STAŁĄ OBJĘTOŚĆ CIECZY JEDNOCZEŚNIE DAJĄC IMPULS DO KONTRAKTRONA KTÓRY ZAMIENIA JE NA IMPULSY I WYSYŁA DO MIKROKONTROLERA

GDZIE SĄ PRZELICZANE I POKAZYWANE NA WYŚWIETLACZU PRZEPŁYWOMIERZA ( choć na rynku są liczniki elektroniczne innego typu np. turbinowe to liczniki owalno -zębate są najdokładniejsze a jako że pracują w kąpieli olejowej są jednocześnie bardzo trwałe )

A OTO NAJWIĘKSZE ZALETY NASZEGO PRODUKTU:

PRZEPŁYWOMIERZ WYPOSAŻONY JEST W TRZY LICZNIKI

 • REJESTR KASOWALNY KTÓRY KASUJEMY PO KAŻDYM TANKOWANIU POJAZDU.

 • REJESTR „TOTAL” NIEKASOWALNY KTÓRY NALICZA OD POCZĄTKU ISTNIENIA PRZEPŁYWOMIERZA.

 • REJESTR „TOTAL RESET” KASOWALNY KTÓRYM MOŻNA REJESTROWAĆ WYDANIA DZIENNE,MIESIĘCZNE LUB OKREŚLONEJ ILOŚCI OLEJU.

PRZEPŁYWOMIERZ MA CZUŁĄ I PROSTĄ REGULACJĘ BEZ KONIECZNOŚĆI DEMONTAŻU WYŚWIETLACZA.

WYSTARCZY MIEĆ 30 LITROWĄ DOBRZE WYSKALOWANĄ BAŃKĘ I MOŻNA W ŁATWY SPOSÓB WYREGULOWAĆ LICZNIK NA SWOJĄ KORZYŚĆ ( minimalna dawka przy której regulujemy przepływomierz to 20 litrów )

DZIĘKI SWOJEJ MAŁEJ KOMORZE POMIAROWEJ PRZEPŁYWOMIERZ DOBRZE POKAZUJE RÓWNIERZ PRZY WOLNYM PRZEPŁYWIE CZYLI NA PRZYKŁAD PRZY DOLEWKACH ( błędem tym są obarczone duże liczniki mechaniczne ich zakres pracy to od 30 do 100 litrów na minutę i dopiero powyżej 30 litrów na minutę zaczynają względnie dobrze działać )

KORPUS PRZEPŁYWOMIERZA WYKONANY JEST ALUMINIUM

DZIĘKI CZEMU KONSTRUKCJA JEST MOCNA I NIE PRZECIEKA TAK JAK W PRZYPADKU CHIŃSKICH LICZNIKÓW PLASTIKOWYCH. A JEDNOCZEŚNIE LEKKA CO POZWALA NA MONTAŻ LICZNIKA PRZY PRZENOŚNEJ POMPIE 12 LUB 24 VOLT LUB PRZY PISTOLECIE. CO JEST PRZYDATNE W PRZYPADKU DŁUGIEGO WĘŻA GDY ODEJDZIEMY DALEKO OD ZBIORNIKA TO POPROSTU NIE WIDAĆ CYFEREK

ŻEBY WYELIMINOWAĆ WYCIEKI OLEJU I ZASYSANIE OBCEGO POWIETRZA TAK CZĘSTE W CHIŃSKICH POMPACH GWINTY USZCZELNIAMY NIEZAWODNYM KLEJEM .OBEJMY NA WĘŻE DAJEMY SZEROKIE TE NA KLUCZYK A NIE NA ŚRUBOKRĘCIK JAK W CHIŃSKICH ZESTAWACH A KOŃCÓWKI I ŁĄCZNIKI I SĄ METALOWE

PONIEWAŻ OD 12 LAT ZAJMUJEMY SIĘ TYLKO DYSTRYBUTORAMI I OSPRZĘTEM DO OLEJU ZNAMY SIĘ NA TYM I SŁUŻYMY DOŚWIADCZENIEM I DOSTĘPNOŚCIĄ DO CZĘŚCI KTÓRYCH TO U SPRZEDAWCÓW CHIŃSKICH POMP PRUŻNO SZUKAĆ (mam łopatki do pomp które miałem 10lat temu )

KONKLUDUJĄC LEPIEJ KUPIĆ SPRAWDZONĄ POLSKĄ LUB WŁOSKĄ POMPĘ I MIEĆ ŚWIĘTY SPOKÓJ NA NIŻ KUPIĆ TANIEGO „CHIŃCZYKA” I MIEĆ KŁOPOTY BO PRZECIEŻ „TO TANIO TO WYCHODZI ZAWSZE DROŻEJ” WWW.ARSYL.MOJAGIELDA.PL TEL.501 108 854;22/728 00 65 PRUSZKÓW,UL. KRZYWDY RZEWUSKIEGO 45 PRZED PRZYJAZDEM PROSZĘ KONIECZNIE O TELEFON.

W SPRZEDAŻY MAMY RÓWNIEŻ INNE SAMOZASYSAJĄCE ŁOPATKOWE POMPY DO OLEJU NAPĘDOWEGO ZNANYCH PRODUCENTÓW POLSKICH I WŁOSKICH.DO OBEJRZENIA NA GIEŁDZIE W SŁOMCZYNIE I W PRUSZKOWIE KAŻDA Z POMP MUSI MIEĆ DWA ZABEZPIECZENIA: SITKO WEWNĘTRZNE W POMPIE CHRONI PRZED USZKODZENIAMI MECHANICZNYMI I BAJ-PAS ( zapobiega przeciążeniu pompy gdy zamkniemy pistolet lub zagniemy przewód) KTÓREGO BRAK POWODUJE PRZECIĄŻENIE LUB NIESZCZELNOŚCI W DYSTRYBUTORZE

POMPY PRODUKOWANE SĄ O WYDAJNOŚCI 30,42,58,79,110,150 LITRÓW NA MINUTĘ (150 to największa pompa samozasysająca na rynku).

NAPIĘCIU ZASILANIA pomp to:12V.24V.230V.

- ZBIORNIKI DO OLEJU NAPĘDOWEGO I OPAŁOWEGO Z PODWÓJNYM ZABEZPIECZENIEM PONIEWAŻ W MYŚL NAJNOWSZYCH PRZEPISÓW OCHRONY ŚRODOWISKA ZBIORNIK MUSI MIEĆ DWA PŁASZCZE (zbiornik w zbiorniku) I DODATKOWO POWINIEN MIEĆ CZUJNIKI PRZECIEKU MIĘDZY PŁASZCZAMI (który sygnalizuje o ewentualnej nieszczelności )ORAZ CZUJNIKI: MAKSYMALNEGO POZIOMU (żeby nie wlać za dużo do zbiornika) I CZUJNIK AKTUALNEGO POZIOMU (żeby wiedzieć ile mamy aktualnie w zbiorniku ) DODATKOWO WYPOSAŻONE SĄ W ALARM NISKIEGO POZIOMU (który ostrzega o tym że paliwo się kończy ) .ZBIORNIKI WYPOSAŻONE SĄ W ZAMYKANĄ SZAFĘ KTÓRA ZABESPIECZA PRZED DOSTĘPEM OSÓB TRZECICH

-LICZNIKI MECHANICZNE O ZAKRESIE PRACY OD-30 DO 100LITRÓW NA MINUTĘ, Z MOŻLIWOŚCIĄ REGULACJI DOKŁADNOŚCI.

 DOKŁADNE LICZNIKI ELEKTRONICZNE W DOBRYCH ZAKRESACH PRACY I REALNEJ DOKŁADNOŚCI 1% (dokładność katalogowa 0,5%niemożliwa do uzyskania) WSZYSTKIE LICZNIKI Z MOŻLIWOŚCIĄ REGULACJI W SZEROKIM ZAKRESIE.

DOKŁADNE FILTRY WYMIENNE DO OLEJU NAPĘDOWEGO Z WKŁADEM PAPIEROWYM O DOKŁADNOŚCI :10;25;30 i 60 MIKRONÓW W OBUDOWIE PRZEZROCZYSTEJ DLA ŁATWEJ KONTROLI WIZUALNEJ ( można pokazać dostawcy paliwa jakie cudo nam przywozi ) LUB METALOWEJ ,FILTRY SĄ OBOWIĄZKOWE DO POMP I LICZNIKÓW PONIEWAŻ  WIĘKSZOŚĆ USTEREK POMP I NIEDOKŁADNOŚCI LICZNIKÓW SPOWODOWANA PRZEZ BRUDNE PALIWO ( bo jak wiadomo w Polsce nie występuje pojęcie czystego paliwa )

 -PISTOLETY ODBIJAJĄCE ( sam odcina dopływ oleju gdy w zbiorniku jest pełno jak w CPN”)

 _WĘŻE GUMOWE MIĘKKIE OLEJOODPORNE ( stomil, fagumit ) DOCINANE WEDŁUG POTRZEB KLIENTA 15ZŁ. M. TŁOCZNY I 20ZŁ.M SSĄCY (większość sprzedawców ma węże twarde PCV nie olejoodporne)

- POZOSTAŁY OSPRZĘT DO DYSTRYBUCJI OLEJU NAPĘDOWEGO W TYM BOGATY WYBÓR CZĘŚCI DOSTĘPNYCH OD RĘKI KTÓRE SĄ NIEZBĘDNE W NORMALNEJ EKSPLOATACJI (u sprzedawców Chińszczyzny części może będą za tydzień ,dwa tygodnie a najczęściej  wcale).

 ZAPRASZAMY DO SKLEPU W PRUSZKOWIĘ LUB NA GIEŁDĘ W SŁOMCZYNIE ( konieczny kontakt telefoniczny) TEL. 501 108 854;22/728 00 65. WWW.ARSYL.MOJAGIELDA.PL

 POSZUKUJEMY ODBIORCÓW HURTOWYCH DUŻE RABATY

.Konsument, który zawarł umowę poza lokalem przedsiębiorstwa, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie czternastu dni od zawarcia umowy.